SKFiS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

TERMINARZ KLASY „B” SEZON 2018 / 2019

RUNDA II – WIOSNA 2019

18 Kolejka – 18.05.2019 
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – LKS Pogoń II Imielin
LGKS 38 Podlesianka II Katowice – UKS Ruch Chorzów
KS 1 FC Katowice – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 2:3
LKS Kamionka Mikołów – MKS Zantka Chorzów

1 SRS Gwiazda Ruda Śląska 17 45 85 : 22
2 LGKS 38 Podlesianka II Katowice 17 34 41 : 36
3 UKS Ruch Chorzów 17 29 34 : 28
4 KS 1 FC Katowice 18 28 35 : 29
5 LKS Kamionka Mikołów 17 28 39 : 39
6 MKS Zantka Chorzów 17 26 35 : 33
7 TP Jastrząb II Bielszowice 17 23 31 : 35
8 ŚKS Naprzód II Lipiny 17 21 38 : 37
9 LKS Pogoń II Imielin 17 17 41 : 41
10 SKFiS Górnik 09 Mysłowice   18 16 40 : 59
11 GKS Slavia II Ruda Śląska 17 25 46 : 40
12 GKS Wawel II Wirek 17 5 11 : 83

GKS Wawel II Wirek i GKS Slavia II Ruda Śląska wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Mecze z tymi zespołami weryfikowane jako walkower 3:0 dla przeciwnika.

19 Kolejka – 25.05.2019 (sobota) godzina 16:00
LKS Kamionka Mikołów – SRS Gwiazda Ruda Śląska
MKS Zantka Chorzów – KS 1 FC Katowice
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 
UKS Ruch Chorzów – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice

20 Kolejka – 2.06.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS Gwiazda Ruda Śląska – TP Jastrząb II Bielszowice
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 
LGKS 38 Podlesianka II Katowice – MKS Zantka Chorzów
KS 1 FC Katowice – LKS Kamionka Mikołów

21 Kolejka – 9.06.2019 (niedziela) godzina 11:00
KS 1 FC Katowice – SRS Gwiazda Ruda Śląska
LKS Kamionka Mikołów – LGKS 38 Podlesianka II Katowice
MKS Zantka Chorzów – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice
LKS Pogoń II Imielin – TP Jastrząb II Bielszowice

22 Kolejka – 16.06.2019 (niedziela) godzina 17:00
SRS Gwiazda Ruda Śląska – LKS Pogoń II Imielin
TP Jastrząb II Bielszowice – UKS Ruch Chorzów
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – LKS Kamionka Mikołów
LGKS 38 Podlesianka II Katowice – KS 1 FC Katowice
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
12 Kolejka – 30.03.2019 (sobota)
SRS Gwiazda Ruda Śląska – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 5:2
KS 1 FC Katowice – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 2:1
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – TP Jastrząb II Bielszowice 2:4
UKS Ruch Chorzów – LKS Pogoń II Imielin 2:2

13 Kolejka – 7.04.2019 
UKS Ruch Chorzów – SRS Gwiazda Ruda Śląska 0:2
LKS Pogoń II Imielin – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 3:1
TP Jastrząb II Bielszowice – MKS Zantka Chorzów 1:1
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 0:3

14 Kolejka – 13.04.2019
SRS Gwiazda Ruda Śląska – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 7:2
LKS Kamionka Mikołów – TP Jastrząb II Bielszowice 2:2
MKS Zantka Chorzów – LKS Pogoń II Imielin 3:2
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – UKS Ruch Chorzów  0:4

15 Kolejka – 27.04.2019 
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – SRS Gwiazda Ruda Śląska 1:5
UKS Ruch Chorzów – MKS Zantka Chorzów 0:1
LKS Pogoń II Imielin – LKS Kamionka Mikołów 2:1
TP Jastrząb II Bielszowice – KS 1 FC Katowice 1:0

16 Kolejka – 5.05.2019
LGKS 38 Podlesianka II Katowice – TP Bielszowice 2:1
KS 1 FC Katowice – LKS Pogoń II Imielin 5:4
LKS Kamionka Mikołów – UKS Ruch Chorzów 0:3
MKS Zantka Chorzów – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 1:2

17 Kolejka – 11.05.2019 
MKS Zantka Chorzów – SRS Gwiazda Ruda Śląska 1:4
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – LKS Kamionka Mikołów 0:1
UKS Ruch Chorzów – KS 1 FC Katowice 2:0
LKS Pogoń II Imielin – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 4:6
TP Jastrząb II Bielszowice – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 5:1

______________________________________________________________
RUNDA I – JESIEŃ 2018

1 Kolejka – 2.09.2018 
LGKS 38 Podlesianka II Katowice – SRS Gwiazda Ruda Śląska 4:1
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – KS 1 FC Katowice 3:0 w.o.
GKS Slavia II Ruda Śląska – LKS Kamionka Mikołów 7:1
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – MKS Zantka Chorzów 0:7
TP Jastrząb II Bielszowice – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 4:2
LKS Pogoń II Imielin – UKS Ruch Chorzów 0:2

2 Kolejka – 9.09.2018 (niedziela) godzina 11:00
SRS Gwiazda Ruda Śląska – UKS Ruch Chorzów 3:0
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – LKS Pogoń II Imielin 1:4
MKS Zantka Chorzów – TP Jastrząb II Bielszowice
LKS Kamionka Mikołów – GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska 5:1
KS 1 FC Katowice – GKS Slavia II Ruda Śląska 3:0 w.o.
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice

3 Kolejka – 16.09.2018 (niedziela) godzina 13:00
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – SRS Gwiazda Ruda Śląska 5:1
GKS Slavia II Ruda Śląska – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE   10:0
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – KS 1 FC Katowice 2:5
TP Jastrząb II Bielszowice – LKS Kamionka Mikołów 3:1
LKS Pogoń II Imielin – MKS Zantka Chorzów 2:3
UKS Ruch Chorzów – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 6:2

4 Kolejka – 22.09.2018
SRS Gwiazda Ruda Śląska – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 7:2
MKS Zantka Chorzów – UKS Ruch Chorzów 0:1
LKS Kamionka Mikołów – LKS Pogoń II Imielin 4:1
KS 1 FC Katowice – TP Jastrząb II Bielszowice 2:1
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska 2:2
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – GKS Slavia II Ruda Śląska 1:2

5 Kolejka – 29.09.2018
GKS Slavia II Ruda Śląska – SRS Gwiazda Ruda Śląska 0:6
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 2:0
TP Jastrząb II Bielszowice – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE 0:3
LKS Pogoń II Imielin – KS 1 FC Katowice 1:1
UKS Ruch Chorzów – LKS Kamionka Mikołów 2:4
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – MKS Zantka Chorzów 2:2

6 Kolejka  – 6.10.2018 
SRS Gwiazda Ruda Śląska – MKS Zantka Chorzów 7:1
KS KAMIONKA MIKOŁÓW – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 4:2
KS 1 FC Katowice – UKS Ruch Chorzów 1:2
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – LKS Pogoń II Imielin 6:2
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – TP Jastrząb II Bielszowice 8:1
GKS Slavia II Ruda Śląska – GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska 6:2

7 Kolejka – 13.10.2018
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – SRS Gwiazda Ruda Śląska 1:16
TP Jastrząb II Bielszowice – GKS Slavia II Ruda Śląska 4:4
LKS Pogoń II Imielin – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 0:2
UKS Ruch Chorzów – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE 1:4
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – KS 1 FC Katowice 1:4
MKS Zantka Chorzów – LKS Kamionka Mikołów 3:2

8 Kolejka – 21.10.2018 
SRS Gwiazda Ruda Śląska – LKS Kamionka Mikołów 7:1
KS 1 FC Katowice – MKS Zantka Chorzów 0:4
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 2:5
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – UKS Ruch Chorzów 1|:3
LKS Pogoń II Imielin – GKS Slavia II Ruda Śląska 1:3
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – TP Jastrząb II Bielszowice 1:1

9 Kolejka – 27.10.2018
TP Jastrząb II Bielszowice – SRS Gwiazda Ruda Śląska 0:3
LKS Pogoń II Imielin – GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska 11:0
UKS Ruch Chorzów – GKS Slavia II Ruda Śląska 1:6
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 3:1
MKS Zantka Chorzów – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 2:4
LKS Kamionka Mikołów – KS 1 FC Katowice 1:3

10 Kolejka – 4.11.2018 
SRS Gwiazda Ruda Śląska – KS 1 FC Katowice 2:1
LKS Kamionka Mikołów – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 1:0
ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice – MKS Zantka Chorzów 3:1
GKS Slavia II Ruda Śląska – SKFiS Górnik 09 Mysłowice 5:2
GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska – UKS Ruch Chorzów 0:3
TP Jastrząb II Bielszowice – LKS Pogoń II Imielin 1:0

11 Kolejka – 10.11.2018
LKS Pogoń II Imielin – SRS Gwiazda Ruda Śląska 1:6
UKS Ruch Chorzów – TP Jastrząb II Bielszowice 2:2
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – GKS Wawel Wirek II Ruda Śląska  9:0
MKS Zantka Chorzów – GKS Slavia II Ruda Śląska 1:3
LKS Kamionka Mikołów – ŚKS Naprzód II Lipiny Świętochłowice 5:3
KS 1 FC Katowice – LGKS 38 Podlesianka II Katowice 0:1



Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.