SKFiS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

TERMINARZ KLASY „B” SEZON 2018 / 2019
RUNDA I – JESIEŃ 2018

4 Kolejka 22.09.2018
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 7:2
MKS ZANTKA CHORZÓW – UKS RUCH CHORZÓW 0:1
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – LKS POGOŃ 2 IMIELIN 4:1
KS 1 FC KATOWICE – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA 2:1
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA 2:2
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA 1:2

1 GKS Slavia II Ruda Śląska 4 12 23 : 2
2 UKS Ruch Chorzów 4 9 9 : 5
3 MKS Zantka Chorzów 4 9 11 : 3
4 LGKS Podlesianka II Katowice 4 7 8 : 14
5 ŚKS Naprzód II Lipiny 4 6 10 : 7
6 TP Jastrząb II Ruda Śląska 4 6 8 : 6
7 KS 1 FC Katowice 4 6 9 : 10
8 LKS Kamionka Mikołów 4 6 11 : 12
9 SRS Gwiazda Ruda Śląska 4 6 12 : 11
10 LKS Pogoń II Imielin 4 3 7 : 10
11 GKS Wawel II Wirek 4 1 5 : 19
12 SKFIS Górnik 09 Mysłowice  4 0 7 : 21

5 Kolejka 29.09.2018 (sobota) godzina 15:30
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – KS 1 FC KATOWICE
UKS RUCH CHORZÓW – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – MKS ZANTKA CHORZÓW 

6 Kolejka 7.10.2018 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – MKS ZANTKA CHORZÓW
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
KS 1 FC KATOWICE – UKS RUCH CHORZÓW
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA

7 Kolejka 14.10.2018 (niedziela) godzina 11:00
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
UKS RUCH CHORZÓW – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – KS 1 FC KATOWICE 
MKS ZANTKA CHORZÓW – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW

8 Kolejka 21.10.2018 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
KS 1 FC KATOWICE – MKS ZANTKA CHORZÓW
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – UKS RUCH CHORZÓW
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA

9 Kolejka 28.10.2018 (niedziela) godzina 11:00
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE 
MKS ZANTKA CHORZÓW – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – KS 1 FC KATOWICE

10 Kolejka 4.11.2018 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – KS 1 FC KATOWICE
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – MKS ZANTKA CHORZÓW
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – UKS RUCH CHORZÓW
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS POGOŃ 2 IMIELIN

11 Kolejka 11.11.2018 (niedziela) godzina 11:00 
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA 
MKS ZANTKA CHORZÓW – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
KS 1 FC KATOWICE – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE

RUNDA II – WIOSNA 2019

12 Kolejka 31.03.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
KS 1 FC KATOWICE – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
MKS ZANTKA CHORZÓW – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA 
UKS RUCH CHORZÓW – LKS POGOŃ 2 IMIELIN

Kolejka 7.04.2019 (niedziela) godzina 11:00
UKS RUCH CHORZÓW – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – MKS ZANTKA CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – KS 1 FC KATOWICE
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE

14 Kolejka 14.04.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
KS 1 FC KATOWICE – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
MKS ZANTKA CHORZÓW – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – UKS RUCH CHORZÓW 

15 Kolejka 28.04.2019 (niedziela) godzina 11:00
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 
UKS RUCH CHORZÓW – MKS ZANTKA CHORZÓW
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – KS 1 FC KATOWICE
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE

16 Kolejka 5.05.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
KS 1 FC KATOWICE – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – UKS RUCH CHORZÓW
MKS ZANTKA CHORZÓW – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 

17 Kolejka 12.05.2019 (niedziela) godzina 11:00
MKS ZANTKA CHORZÓW – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW 
UKS RUCH CHORZÓW – KS 1 FC KATOWICE
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA

18 Kolejka 19.05.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – UKS RUCH CHORZÓW
KS 1 FC KATOWICE – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – MKS ZANTKA CHORZÓW

19 Kolejka 26.05.2019 (niedziela) godzina 11:00
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
MKS ZANTKA CHORZÓW – KS 1 FC KATOWICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE 
UKS RUCH CHORZÓW – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA

20 Kolejka 2.06.2019 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – UKS RUCH CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – MKS ZANTKA CHORZÓW
KS 1 FC KATOWICE – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW

21 Kolejka 9.06.2019 (niedziela) godzina 11:00
KS 1 FC KATOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE
MKS ZANTKA CHORZÓW – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA

22 Kolejka 16.06.2019 (niedziela) godzina 17:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – LKS POGOŃ 2 IMIELIN
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – UKS RUCH CHORZÓW
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – MKS ZANTKA CHORZÓW
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – KS 1 FC KATOWICE

______________________________________________________________
1 Kolejka 2.09.2018 
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 4:1
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – KS 1 FC KATOWICE 3:2
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW 7:1
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – MKS ZANTKA CHORZÓW 0:7
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 4:2
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – UKS RUCH CHORZÓW 0:2

2 Kolejka 9.09.2018 (niedziela) godzina 11:00
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – UKS RUCH CHORZÓW 3:0
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – LKS POGOŃ 2 IMIELIN 1:4
MKS ZANTKA CHORZÓW – TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA
LKS KAMIONKA MIKOŁÓW – GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA 5:1
KS 1 FC KATOWICE – GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA 0:4
LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE – ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 Kolejka 16.09.2018 (niedziela) godzina 13:00
ŚKS NAPRZÓD 2 LIPINY ŚWIĘTOCHŁOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5:1
GKS SLAVIA 2 RUDA ŚLĄSKA – LGKS PODLESIANKA 2 KATOWICE   10:0
GKS WAWEL WIREK 2 RUDA ŚLĄSKA – KS 1 FC KATOWICE 2:5
TP JASTRZĄB 2 RUDA ŚLĄSKA – LKS KAMIONKA MIKOŁÓW 3:1
LKS POGOŃ 2 IMIELIN – MKS ZANTKA CHORZÓW 2:3
UKS RUCH CHORZÓW – SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 6:2



Uwaga!
Serwis używa cookies (ciasteczka) wyłącznie w celach świadczenia usług, analizy statystyk oglądalności i dostosowania reklamy. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookies znajdują się w twoim urządzeniu.
Jeśli się na to nie zgadzasz, możesz je usunąć i zmienić domyślne ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z serwisu bez zmiany tych ustawień będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.