Aktualizacja dt. wakacji piłkarskich dla dzieci

4 lipca 2020

Szanowni Państwo,
W związku z dodatkowymi wymogami związanymi z pandemią koronawirusa oraz niewystarczającą liczbą chętnych, z przykrością informujemy że I i II turnus naszych półkolonii zostają odwołane. Następne turnusy są w toku przygotowań i na bieżąco będziemy dostarczać o nich informacji. Chcemy aby wszystko było dobrze i przede wszystkim bezpiecznie zorganizowane. 
Jeśli bylibyście państwo zainteresowani zapraszamy dzieci na darmowe treningi w ramach „otwartych drzwi” w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach 16:00-17:15.
Dziękujemy za państwa zainteresowanie, przepraszamy za niedogodności i liczymy na państwa zrozumienie. 


Z poważaniem,

Zarząd klubu Górnik 09 Mysłowice

Może zainteresuje Cię również…

Jedziemy na narodowy!

Jedziemy na narodowy!

9 października liczna grupa zawodników naszej Akademii wesprze z trybun naszą narodową reprezentację! POLSKA vs. SAN MARINO - będziemy tam!

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Nie można wygrać meczu gdy daje się takie prezenty Zagłębiu jakie my daliśmy przy pierwszych 2 bramkach. Pierwsza bramka - nasz ostatni zawodnik popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki zagrywając do przeciwnika, druga bramka - przy której oddajemy piłkę we własnym polu...

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...