Dzień testu na Kocinie!

6 października 2020

Zapraszamy wszystkie dzieci (nie trzeba być członkiem klubu) na testy zdolności piłkarskich! Sprawdzić może się każdy, niezależnie od poziomu umiejętności i doświadczenia zawodnika. 

Test opiera się na zestawie prostych ćwiczeń i gier które bez problemu wykona każde dziecko. Na ich podstawie nasi trenerzy ocenią potencjał zawodnika, jego mocne strony oraz obszary, które szczególnie wymagają rozwoju. 

KIEDY i GDZIE?

Testy będą przeprowadzane w czwartek 8 października, od godziny 16:30 na Stadionie Górnika 09 Mysłowice przy ul. Gwarków 13 w Mysłowicach.

TEL: 500 817 783

Może zainteresuje Cię również…

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Koniec pierwszej rundy przyniósł ważną zmianę w zespole Górnika 09 Mysłowice. Funkcję pierwszego trenera objął Łukasz Nowak, wychowanek klubu GKS Victoria Jaworzno w którym zaczynał również swoją karierę trenerską. Cieszę się z szansy jaką dostałem. Kocina to klub z...

3 punkty w kieszeni i słupki w tle. Wygrana z UKS MK Górnik Katowice!

3 punkty w kieszeni i słupki w tle. Wygrana z UKS MK Górnik Katowice!

Trwa już runda rewanżowa więc w ramach 13. kolejki ligowej podejmowaliśmy na własnym stadionie UKS MK Górnik Katowice. Pierwszy mecz z tą drużyną przegraliśmy na wyjeździe 1:0. Warunki pogodowe w ostatnim czasie nie były sprzyjające. Przez intensywne deszcze stan...