Gerard Juszczak koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice!

16 lipca 2020

Gerard Juszczak został nowym koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice i będzie odpowiadał za sportowy rozwój naszych młodych zawodników.

Gerard Juszczak to trener z licencją UEFA PRO, bardzo bogatym CV i pracą na najwyższym poziomie. Pracował jako analityk w sztabie Adama Nawałki w Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku i Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Ponad to, pełnił funkcję asystenta trenera w Koronie Kielce oraz w Lechu Poznań gdzie pracował w sezonie 2018/2019.

Jako koordynator, Gerard Juszczak wprowadzi do Akademi Górnika 09 Mysłowice swój autorski plan szkolenia, który będzie nas odróżniał od innych akademii w regionie. Stawiać będziemy na rozwój indywidualny zawodników w różnych blokach tematycznych również z elementami futsalu.Chcemy aby nasza akademia dawała szansę rozwoju młodym zawodnikom z Mysłowic i okolic, rozwijając ich nie tylko w aspektach sportowych ale także fizycznych, motorycznych i mentalnych.

zdjęcia: źródło własne i lechpoznan.pl

Może zainteresuje Cię również…

Jedziemy na narodowy!

Jedziemy na narodowy!

9 października liczna grupa zawodników naszej Akademii wesprze z trybun naszą narodową reprezentację! POLSKA vs. SAN MARINO - będziemy tam!

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Nie można wygrać meczu gdy daje się takie prezenty Zagłębiu jakie my daliśmy przy pierwszych 2 bramkach. Pierwsza bramka - nasz ostatni zawodnik popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki zagrywając do przeciwnika, druga bramka - przy której oddajemy piłkę we własnym polu...

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...