Gerard Juszczak koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice!

16 lipca 2020

Gerard Juszczak został nowym koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice i będzie odpowiadał za sportowy rozwój naszych młodych zawodników.

Gerard Juszczak to trener z licencją UEFA PRO, bardzo bogatym CV i pracą na najwyższym poziomie. Pracował jako analityk w sztabie Adama Nawałki w Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku i Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Ponad to, pełnił funkcję asystenta trenera w Koronie Kielce oraz w Lechu Poznań gdzie pracował w sezonie 2018/2019.

Jako koordynator, Gerard Juszczak wprowadzi do Akademi Górnika 09 Mysłowice swój autorski plan szkolenia, który będzie nas odróżniał od innych akademii w regionie. Stawiać będziemy na rozwój indywidualny zawodników w różnych blokach tematycznych również z elementami futsalu.Chcemy aby nasza akademia dawała szansę rozwoju młodym zawodnikom z Mysłowic i okolic, rozwijając ich nie tylko w aspektach sportowych ale także fizycznych, motorycznych i mentalnych.

zdjęcia: źródło własne i lechpoznan.pl

Może zainteresuje Cię również…

Zostań patronem grupy!

Zostań patronem grupy!

Drodzy rodzice i kibice Górnika 09 Mysłowice, Ten rok był dla naszego klubu czasem intensywnej rozbudowy i dużych zmian. Bardzo się cieszymy, że Akademia Górnika 09 Mysłowice tak szybko się rozwija i tworzy społeczność zaangażowanych dzieci i rodziców. Z zaledwie...