Gerard Juszczak koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice!

16 lipca 2020

Gerard Juszczak został nowym koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice i będzie odpowiadał za sportowy rozwój naszych młodych zawodników.

Gerard Juszczak to trener z licencją UEFA PRO, bardzo bogatym CV i pracą na najwyższym poziomie. Pracował jako analityk w sztabie Adama Nawałki w Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku i Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Ponad to, pełnił funkcję asystenta trenera w Koronie Kielce oraz w Lechu Poznań gdzie pracował w sezonie 2018/2019.

Jako koordynator, Gerard Juszczak wprowadzi do Akademi Górnika 09 Mysłowice swój autorski plan szkolenia, który będzie nas odróżniał od innych akademii w regionie. Stawiać będziemy na rozwój indywidualny zawodników w różnych blokach tematycznych również z elementami futsalu.Chcemy aby nasza akademia dawała szansę rozwoju młodym zawodnikom z Mysłowic i okolic, rozwijając ich nie tylko w aspektach sportowych ale także fizycznych, motorycznych i mentalnych.

zdjęcia: źródło własne i lechpoznan.pl

Może zainteresuje Cię również…

Terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej!

Terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej!

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Katowice opublikował terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej. Górnik 09 Mysłowice po roku przerwy wraca do okręgówki i w pierwszym meczu zmierzy się u siebie z LKS Orzeł Mokre. W tym sezonie rozgrywki będą zmodyfikowane z...

RS Active i Hummel partnerami technicznymi Górnika 09 Mysłowice

RS Active i Hummel partnerami technicznymi Górnika 09 Mysłowice

Pragniemy z przyjemnością poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą RS Active, która będzie nowym partnerem technicznych KS Górnik 09 Mysłowice i przez przynajmniej dwa lata dostarczać będzie sprzęt firmy Hummel dla pierwszego zespołu i akademii. Hummel to firma z...