Gerard Juszczak koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice!

16 lipca 2020

Gerard Juszczak został nowym koordynatorem Akademii Piłkarskiej Górnika 09 Mysłowice i będzie odpowiadał za sportowy rozwój naszych młodych zawodników.

Gerard Juszczak to trener z licencją UEFA PRO, bardzo bogatym CV i pracą na najwyższym poziomie. Pracował jako analityk w sztabie Adama Nawałki w Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku i Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku. Ponad to, pełnił funkcję asystenta trenera w Koronie Kielce oraz w Lechu Poznań gdzie pracował w sezonie 2018/2019.

Jako koordynator, Gerard Juszczak wprowadzi do Akademi Górnika 09 Mysłowice swój autorski plan szkolenia, który będzie nas odróżniał od innych akademii w regionie. Stawiać będziemy na rozwój indywidualny zawodników w różnych blokach tematycznych również z elementami futsalu.Chcemy aby nasza akademia dawała szansę rozwoju młodym zawodnikom z Mysłowic i okolic, rozwijając ich nie tylko w aspektach sportowych ale także fizycznych, motorycznych i mentalnych.

zdjęcia: źródło własne i lechpoznan.pl

Może zainteresuje Cię również…

Transfer last minute! João Passoni w Górniku 09 Mysłowice!

Transfer last minute! João Passoni w Górniku 09 Mysłowice!

João Passoni to utalentowany 24-letni napastnik. Wychował się w Brazylii w regionie São Paulo, ale ma również korzenie włoskie stąd jego drugie, włoskie, obywatelstwo. Od dziecka trenował popularny w tamtych stronach futsal, a od 13. roku życia szkolił się w...

Pomeczowa wypowiedź trenera

Pomeczowa wypowiedź trenera

Naprzód Lipiny - Górnik 09 Mysłowice 0:3 Trener Łukasz Nowak: Przyjechaliśmy na to spotkanie trochę w okrojonej kadrze, mimo tego drużyna pokazała swoją siłę. Praca jaką wykonaliśmy podczas okresu przygotowawczego dała rezultaty szczególnie w drugiej połowie, kiedy to...