Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

20 września 2021

Nie można wygrać meczu gdy daje się takie prezenty Zagłębiu jakie my daliśmy przy pierwszych 2 bramkach. Pierwsza bramka – nasz ostatni zawodnik popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki zagrywając do przeciwnika, druga bramka – przy której oddajemy piłkę we własnym polu karnym…

Zagłębie mające kilku zawodników z kadry pierwszego zespołu prowadziło grę, ale nie stwarzało sytuacji pod naszą bramką. Na pewno dużą jakość dawał w środku drużynie Zagłębia Szymon Pawłowski, ale mimo to uważam, że gdyby nie prezenty w pierwszej połowie to mecz mógłby się inaczej potoczyć. Zagłębie mając wynik nie musiało w drugiej połowie atakować.

Napewno szkoda naszej sytuacji na początku drugiej połowy, gdy bramkarz Zagłębia uratował gospodarzy przed stratą bramki. Na pewno też żałuję, że przed samym meczem wypadło nam dwóch kluczowych zawodników – Kowalczyk i Strojek. Kowalczyk chciał zagrać, niestety po 10 minutach meczu musieliśmy jednak dokonać zmiany i nasza siła w ofensywie została osłabiona.

Gratuluję Zagłębiu zwycięstwa, jednak na pewno wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Jestem zły po tym meczu, bo mimo mocnego składu Zagłębia, tego spotkania nie musieliśmy przegrać, a już na pewno nie w takich rozmiarach.

Może zainteresuje Cię również…

Jedziemy na narodowy!

Jedziemy na narodowy!

9 października liczna grupa zawodników naszej Akademii wesprze z trybun naszą narodową reprezentację! POLSKA vs. SAN MARINO - będziemy tam!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

TEAM 5 MECZY4 ZWYCIĘSTWA z rzędu4 CZYSTE KONTA9 BRAMEK W przyszłą sobotę na Kocinie mecz z Sparta Katowice Jedziemy dalej! BĄDŹCIE Z NAMI!