Komentarz trenera po meczu z Górnikiem Piaski

21 maja 2021

Zawsze będę powtarzał, że najcięższe mecze gra się z drużynami, które spadają lub grają o utrzymanie. One nie grają tylko o punkty, ale też o honor. Piaski mocno pracowały w defensywie, my byliśmy zbyt wolni w kreowaniu akcji, przez co przeciwnik zdążał się organizować do obrony i utrudniać nam grę. Raz nas nawet mocno zaskoczyli, ale kluczową interwencją przy stanie 0:1 przysłużył się drużynie Filip Mucha, który uratował nas od straty gola wykonując niesamowitą interwencję.

To musiało zadziałać na naszą koncentrację i postrzeganie meczu. Niedługo po tym, kolejnym udanym rajdem popisał się Mateusz Śliwa kończąc akcje „marzenie” na 0-2. W doliczonym czasie przeciwnik jeszcze strzela nam bramkę z rzutu rożnego ale wszystko kończy się happy endem. Wnioski do gry przed rewanżem już mamy, a przy powrocie kibiców nie spodziewam się żeby ktoś nie wrzucił wyższego biegu grając u siebie.

Kolejny mecz ligowy GRAMY U SIEBIE – a co ważniejsze, zagramy w końcu z kibicami na trybunach! Zapraszamy 29 maja na Kocinę na mecz rewanżowy z Górnikiem Piaski!

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...