Od września w Szkole Sportowej klasa piłkarska Górnika 09 Mysłowice!

8 kwietnia 2021

Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach we współpracy z klubem Górnik 09 Mysłowice z nowym rokiem szkolnym 2021/22 otworzy klasę piłkarską dla przyszłych uczniów klas IV. Jeśli twoją pasją jest sport, lubisz piłkę nożną ale też zależy Ci na wysokim poziomie edukacji szkolnej – dołącz do nas!


Łączymy siły. Prawidłowy rozwój sportowy może iść w parze z edukacją szkolną, która jest niezwykle istotna w kształtowaniu młodych piłkarzy i przygotowywaniu ich do dorosłego życia. Razem ze Szkołą Sportową stworzymy więc możliwość łączenia nauki z profesjonalnym treningiem piłkarskim. Droga do kariery to regularne treningi i ciągłe szlifowanie umiejętności. W nowej klasie, dzieci będą mogły swobodnie rozwijać swoje piłkarskie talenty pod okiem wykwalifikowanych trenerów naszego klubu, a o właściwą edukację na wysokim poziomie zatroszczy się kadra nauczycielska Szkoły Sportowej. Treningi piłki nożnej będą odbywać się w ramach zajęć szkolnych, a w planie lekcji znajdą się też zajęcia ogólnorozwojowe np. karate, szachy, tenis stołowy, lekkoatletyka.


Do nowej klasy o profilu piłkarskim, która wystartuje od nowego roku szkolnego 2021/22 zapraszamy wszystkich uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w klasie IV. Do zapisów do Szkoły Sportowej zapraszamy również młodszych uczniów, którzy w przyszłości chcieliby dołączyć do klasy piłkarskiej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą klasy sportowej Górnika 09, prosimy o wypełnienie formularza (dostępny do ściągnięcia poniżej) i przesłanie skanu na adres mailowy – klub@gornik09.pl lub sportowa@sportosporto.pl
Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 500 817 783, 32 2222 805

Może zainteresuje Cię również…