Pewna wygrana z Tęczą Błędów! [Fotorelacja]

29 sierpnia 2021

Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Pierwsze 20 minut były ospałe w naszym wykonaniu, za dużo pozwoliliśmy drużynie Tęczy, która miała w tym czasie jedną stuprocentową sytuacje. Jednak od 20 minuty nasza gra została uporządkowana i zaczęliśmy grać w piłkę, przez co stwarzać sytuacje bramkowe.
W przerwie kilka korekt w ustawieniu, które dały efekty w postaci bramek. Bardzo dobrą zmianę dał Maks, który oprócz zdobycia dwóch bramek był motorem napędowym naszej drużyny.

Cel minimum czyli 6 pkt w dwóch meczach w tygodniu został wykonany. Brawa dla chłopaków, którzy po blamażu w pierwszej kolejce w Będzinie pokazali i udowodnili, że był to wypadek przy pracy. Za tydzień jedziemy po kolejne 3 pkt do Halemby!


Mam nadzieję że już wrócą kontuzjowani i ważni dla naszej drużyny zawodnicy jak Grzesiu Fonfara czy Damian Kaciczak którzy nie mogli zagrać w ostatnich dwóch kolejkach.

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...