Pewna wygrana z Tęczą Błędów! [Fotorelacja]

29 sierpnia 2021

Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Pierwsze 20 minut były ospałe w naszym wykonaniu, za dużo pozwoliliśmy drużynie Tęczy, która miała w tym czasie jedną stuprocentową sytuacje. Jednak od 20 minuty nasza gra została uporządkowana i zaczęliśmy grać w piłkę, przez co stwarzać sytuacje bramkowe.
W przerwie kilka korekt w ustawieniu, które dały efekty w postaci bramek. Bardzo dobrą zmianę dał Maks, który oprócz zdobycia dwóch bramek był motorem napędowym naszej drużyny.

Cel minimum czyli 6 pkt w dwóch meczach w tygodniu został wykonany. Brawa dla chłopaków, którzy po blamażu w pierwszej kolejce w Będzinie pokazali i udowodnili, że był to wypadek przy pracy. Za tydzień jedziemy po kolejne 3 pkt do Halemby!


Mam nadzieję że już wrócą kontuzjowani i ważni dla naszej drużyny zawodnicy jak Grzesiu Fonfara czy Damian Kaciczak którzy nie mogli zagrać w ostatnich dwóch kolejkach.

Może zainteresuje Cię również…

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

TEAM 5 MECZY4 ZWYCIĘSTWA z rzędu4 CZYSTE KONTA9 BRAMEK W przyszłą sobotę na Kocinie mecz z Sparta Katowice Jedziemy dalej! BĄDŹCIE Z NAMI!

Zwycięska bitwa na Grunwaldzie (0:3)!

Zwycięska bitwa na Grunwaldzie (0:3)!

Z meczu 5. kolejki ligi okręgowej przywozimy komplet punktów! Mimo, że pierwsza połowa bramek nie przyniosła, to jednak widoczna była ewidentna przewaga naszego zespołu. Należy wspomnieć o licznych sytuacjach bramkowych naszego zespołu i bramce Maksa Hladchenko, która...