Plan sparingów przed rundą wiosenną

14 stycznia 2022

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wznowili treningi przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022. W styczniu rozegramy trzy mecze kontrolne. Naszymi rywalami będą następujące zespoły: Polonia Łaziska Górne, Górnik Piaski oraz Warta Zawiercie. Od grudnia ubiegłego roku rolę pierwszego trenera w zespole objął Sebastian Stemplewski, więc pierwsze 3 mecze kontrolne będą dla niego szczególnie istotne.

Pierwszy mecz rozegramy z Polonią Łaziska Górne. Klub obecnie rozgrywa swoje mecze w IV lidze (Grupa 1 – Śląsk) i po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w tabeli ligowej. Mecz odbędzie się 21.01 (piątek).

W drugim spotkaniu nasi piłkarze zmierzą się z Górnikiem Piaski. Górnik Piaski jest wiceliderem tabeli sosnowieckiej A Klasy i traci tylko 3 punkty do lidera. W lipcu ubiegłego roku klub dokonał „fuzji” z Klubem Czarni Sosnowiec. Z „Piaskami” zmierzymy się 27.01 (czwartek)

Trzecie spotkanie kontrolne odbędzie się w Zawierciu. Nasz zespół zmierzy się z Wartą Zawiercie. Klub obecnie rozgrywa swoje mecze w IV lidze (Grupa 1 – Śląsk) i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Mecz w Zawierciu odbędzie się 29.01 (sobota).

Już niebawem poinformujemy o sparingach, które zaplanowane są na luty oraz zmianach kadrowych, które czekają nasz klub.

#KOCINA
Może zainteresuje Cię również…

Od stycznia ruszamy z naborem do nowych grup młodzieżowych. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnych treningów piłkarskich. Nasze zalety:- rodzinna atmosfera. Na naszych treningach poczujesz się jak w domu;- wykwalifikowana kadra trenerska. Naszych trenerów cechuje...

Wracamy do treningów

Wracamy do treningów

Nasi piłkarze wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Był to pierwszy trening pod wodzą nowego Trenera - Sebastiana Stemplewskiego.Przygotowania rozpoczęły się na boiskach Stadionu Śląskiego. Po rundzie jesiennej KS GÓRNIK...

Jedziemy na narodowy!

Jedziemy na narodowy!

9 października liczna grupa zawodników naszej Akademii wesprze z trybun naszą narodową reprezentację! POLSKA vs. SAN MARINO - będziemy tam!