Plan sparingów przed rundą wiosenną

14 stycznia 2022

Piłkarze Górnika 09 Mysłowice wznowili treningi przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022. W styczniu rozegramy trzy mecze kontrolne. Naszymi rywalami będą następujące zespoły: Polonia Łaziska Górne, Górnik Piaski oraz Warta Zawiercie. Od grudnia ubiegłego roku rolę pierwszego trenera w zespole objął Sebastian Stemplewski, więc pierwsze 3 mecze kontrolne będą dla niego szczególnie istotne.

Pierwszy mecz rozegramy z Polonią Łaziska Górne. Klub obecnie rozgrywa swoje mecze w IV lidze (Grupa 1 – Śląsk) i po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w tabeli ligowej. Mecz odbędzie się 21.01 (piątek).

W drugim spotkaniu nasi piłkarze zmierzą się z Górnikiem Piaski. Górnik Piaski jest wiceliderem tabeli sosnowieckiej A Klasy i traci tylko 3 punkty do lidera. W lipcu ubiegłego roku klub dokonał „fuzji” z Klubem Czarni Sosnowiec. Z „Piaskami” zmierzymy się 27.01 (czwartek)

Trzecie spotkanie kontrolne odbędzie się w Zawierciu. Nasz zespół zmierzy się z Wartą Zawiercie. Klub obecnie rozgrywa swoje mecze w IV lidze (Grupa 1 – Śląsk) i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Mecz w Zawierciu odbędzie się 29.01 (sobota).

Już niebawem poinformujemy o sparingach, które zaplanowane są na luty oraz zmianach kadrowych, które czekają nasz klub.

#KOCINA
Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...