Podsumowanie styczniowych sparingów

2 lutego 2022

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów.

Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach?
Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas przyglądam się drużynie. Co sparing gramy w innym ustawieniu personalnym. Różne czynniki takie jak: kontuzje, choroby lub testowani zawodnicy, których próbujemy pozyskać wpływają na zmiany w składzie.
Jednak jest to czas do różnych roszad w składzie. Dlatego są dobre momenty, ale i tych słabych nie brakuje.

Czy są jakieś konkretne plany co do składu?
Na pewno chciałbym zamknąć kadrę już przed obozem w Hiszpanii i pracować tam już w komplecie. Myślę, że zawodnik, nad którym pracujemy i próbujemy przekonać do gry w naszym zespole, dołączy dopiero po powrocie z obozu.

Czy jest szansa, że uda nam się rozegrać sparing na naturalnej nawierzchni? Dotychczas wszystkie sparingi rozgrywane były na sztucznej murawie.
Już na obozie będziemy mogli trenować i rozgrywać sparingi na naturalnej nawierzchni, co jest dużym plusem w okresie zimowym.


My widzimy się już w ten piątek w Jaworznie. Zmierzymy się z zespołem Szczakowianki Jaworzno.

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...

Sparing „Górniczy”

Sparing „Górniczy”

Po piątkowym sparingu z Polonią Łaziska naszą drużynę czeka kolejny sprawdzian przed rozpoczęciem rundy. Naszym rywalem będzie Klub Sportowy Górnik Piaski (Czeladź). Kluby został założony w 1924. W ubiegłym roku szeregi Górnika zasilili piłkarze Czarnych Sosnowiec,...