Porażki pierwszej drużyny i rezerw w sparingach

25 czerwca 2020

Pierwsza drużyna KS Górnik 09 Mysłowice przegrała pierwszy mecz w przygotowaniach do sezonu 2020/2021. “Kocina” uległa na wyjeździe zespołowi Stal Chełm Śląski 3-1.

Mecz od początku nie układał się dla naszej drużyny pomyślnie. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak nie przekładało się to na okazje bramkowe. Drużyna Stali grała konsekwentnie w defensywie oraz kilkukrotnie zagroziła naszej bramce, zdobywając jednego gola z rzutu karnego.

W drugiej połowie, po kilku zmianach w składzie, “Kocina” doprowadziła do wyrównania za sprawą Wojtka Kowalskiego, który znajduje się ostatnio w świetnej formie i zdobył bramkę w trzecim kolejnym meczu z rzędu.

Niestety, w końcówce meczu Stal zdobyła jeszcze dwie bramki i pokonała Górnika 09 Mysłowice 3-1

“Kocina” będzie mała okazję do rekompensaty już w sobotę kiedy na własnym boisku zmierzy się z drużyną U19 GKS-u Tychy.

Rezerwy

Drużyna rezerw również poniosła porażkę w swoim meczu ulegając AKS-owi Niwka Sosnowiec U17 5:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Muchla.

Może zainteresuje Cię również…

Terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej!

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Katowice opublikował terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej. Górnik 09 Mysłowice po roku przerwy wraca do okręgówki i w pierwszym meczu zmierzy się u siebie z LKS Orzeł Mokre. W tym sezonie rozgrywki będą zmodyfikowane z...