Przegrywamy z Podlesianką Katowice.

23 sierpnia 2020

5 kolejka klasy okręgowej skończyła się dla nas bez punktów – drużyna z Podlesia zdecydowanie wygrała to spotkanie które zakończyło się wynikiem 0:4.

Początek meczu wyglądał na dosyć wyrównany. Już w 2. minucie mieliśmy okazję do strzelenia bramki kiedy podanie od Pawła Małolepszego trafia do Krzysztofa Gondzika, którego późniejszy strzał niestety minął minimalnie bramkę. Wynik 0:0 utrzymuje się do 29. minuty kiedy zespół Podlesianki wypracowuje szybką akcję w której Rosiński zalicza asystę podaniem do Nowotnika, który z pierwszej piłki z powodzeniem uderza na naszą bramkę.

W 31. minucie spotkania nasi zawodnicy stwarzają sobie świetną okazję do wyrównania wyniku. Po przejęciu piłki przez Fonfarę, piłka znajduje się w posiadaniu Małolepszego który zostaje sam na sam z bramkarzem Podlesianki lecz on niestety skutecznie broni oddany strzał.

W 36. minucie sędzia zarządza rzut wolny dla naszych rywali który szczęśliwie kończy się dla nich drugim golem. Strzelcem zostaje Przemysław Żemła który piłkę do bramki posyła głową. Na sam koniec pierwszej połowy Podlesianka Katowice stwarza jeszcze jedną groźną akcję i po przejęciu piłki od naszego kapitana niestety strzela gola na 0:3.

Wynik meczu zmienia się po raz ostatni w 56. minucie kiedy gola strzela Przemysław Żemła. Nasi zawodnicy stworzyli sobie w meczu z Podlesianką Katowice kilka dogodnych sytuacji lecz z biegiem czasu, drużyna rywali pokazała większe doświadczenie.

Może zainteresuje Cię również…

Dołączamy do elitarnego grona klubów użytkujących system Sonda Sports!

Dołączamy do elitarnego grona klubów użytkujących system Sonda Sports!

Analityka w piłce nożnej odgrywa coraz większą rolę. Współpraca z firmą Sonda Sports pozwoli nam na bardziej świadome szkolenie naszych zawodników. Dzięki zaawansowanej technologii tzw. sport trackery umożliwiają dokładny pomiar wydolności i obciążenia fizycznego - od...

Sezonowa oferta specjalna od firmy Hummel!

Sezonowa oferta specjalna od firmy Hummel!

Prognozy zapowiadają trochę śniegu... Jesteście na to gotowi? Dla nieprzygotowanych z odsieczą przychodzi nasz partner techniczny firma Hummel i jej dystrybutor RSActive ze specjalną ofertą tylko dla naszego klubu. Zainteresowanych prosimy o informacje wiadomością na...

Poznajcie Tomka Wiesnera – naszego trenera przygotowania fizycznego!

Poznajcie Tomka Wiesnera – naszego trenera przygotowania fizycznego!

Tomek Wiesner to najnowszy członek naszego sztabu, który pełni funkcję trenera przygotowania fizycznego. Na Kocinie zadba o to, aby zawodnicy byli nie tylko piłkarzami, ale również sportowcami. Z wykształcenia fizjoterapeuta i dietetyk. Uczestnik wielu szkoleń m.in....