Przygotowania nabierają tempa

27 stycznia 2022

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk – Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki atmosferyczne przed końcem regulaminowego czasu gry (w około 70 minucie). Mecz zakończył się zwycięstwem rywali. Wynik 1-0.

Wczoraj tj. 26.01. nasza drużyna zmierzyła się z wiceliderem A-klasy – Górnikiem Piaski. Nasza drużyna zwyciężyła na wyjeździe i pokazała charakter na boisku. Po jednej bramce zdobyli: Borowski oraz zawodnik testowany. Gospodarze również strzelili jedną bramkę samobójczą. Wynik meczu 2:3

Następnym rywalem będzie znów drużyna z wyższej klasy rozgrywkowej (IV liga) – Warta Zawiercie. Zespół ten obecnie zajmuje 6. miejsce i ciągle pozostaje w grze o awans do III ligi.

Mecz planowany jest na 29.01., o godzinie 11:00. Jednak z powodu warunków atmosferycznych może dojść do zmiany miejsca oraz daty spotkania.

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Sparing „Górniczy”

Po piątkowym sparingu z Polonią Łaziska naszą drużynę czeka kolejny sprawdzian przed rozpoczęciem rundy. Naszym rywalem będzie Klub Sportowy Górnik Piaski (Czeladź). Kluby został założony w 1924. W ubiegłym roku szeregi Górnika zasilili piłkarze Czarnych Sosnowiec,...