RS Active i Hummel partnerami technicznymi Górnika 09 Mysłowice

7 lipca 2020

Pragniemy z przyjemnością poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą RS Active, która będzie nowym partnerem technicznych KS Górnik 09 Mysłowice i przez przynajmniej dwa lata dostarczać będzie sprzęt firmy Hummel dla pierwszego zespołu i akademii.

Hummel to firma z bogatą, podobnie jak nasz klub tradycją. Firma została założona w 1923, kiedy to wyprodukowała pierwsze w historii buty piłkarskie, a także dla lekkoatletów i rowerzystów, czyli sekcji niegdyś związanych z Kociną. Hummel przez wiele lat współpracował z Duńską Federacją Piłkarską oraz różnymi klubami europejskimi w tym Realem Madryt. Obecnie Hummel jest sponsorem technicznym takich klubów jak Glasgow Rangers FC czy Everton FC, które podobnie jak nasz Górnik 09, mogą szczycić się długą i bogatą historią.

RS Active jako dystrybutor marki Hummel, zapewni naszemu klubowi najwyższy poziom obsługi i szeroki zakres produktów. Ponad to, na stronie RS Active powstanie zakładka dedykowana KS Górnik 09 Mysłowice, gdzie nasi kibice będą mogli nabyć produkty Hummel z brandingiem KSG09, dokładnie takie jak te używane przez pierwszą drużynę i akademię.

Więcej informacji wkrótce!

Może zainteresuje Cię również…

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Koniec pierwszej rundy przyniósł ważną zmianę w zespole Górnika 09 Mysłowice. Funkcję pierwszego trenera objął Łukasz Nowak, wychowanek klubu GKS Victoria Jaworzno w którym zaczynał również swoją karierę trenerską. Cieszę się z szansy jaką dostałem. Kocina to klub z...