Startujemy! Zapraszamy na treningi kolarskie!

15 marca 2021

STARTUJEMY! Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na treningi kolarskie Górnika 09 Mysłowice. Pierwsze zajęcia już 23 MARCA!

Zajęcia w formie zabawy połączonej z nauką techniki jazdy na rowerze pod okiem instruktora kolarstwa i profesjonalnych kolarzy. Starsi zawodnicy pod okiem trenerów będą przygotowywać się do startów w wyścigach.

ZAPRASZAMY!

Może zainteresuje Cię również…

Jedziemy na narodowy!

Jedziemy na narodowy!

9 października liczna grupa zawodników naszej Akademii wesprze z trybun naszą narodową reprezentację! POLSKA vs. SAN MARINO - będziemy tam!

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Komentarz trenera Mariusza Grząby po meczu z Zagłębiem II Sosnowiec

Nie można wygrać meczu gdy daje się takie prezenty Zagłębiu jakie my daliśmy przy pierwszych 2 bramkach. Pierwsza bramka - nasz ostatni zawodnik popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki zagrywając do przeciwnika, druga bramka - przy której oddajemy piłkę we własnym polu...

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...