Terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej!

12 lipca 2020

Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Katowice opublikował terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej. Górnik 09 Mysłowice po roku przerwy wraca do okręgówki i w pierwszym meczu zmierzy się u siebie z LKS Orzeł Mokre.

W tym sezonie rozgrywki będą zmodyfikowane z powodu pandemii, która przedwcześnie zakończyła sezon 2019/2020. Z powodu braku spadków, lecz z zachowanymi awansami, w obecnym sezonie klasa okręgowa została podzielona na dwie grupy – Katowicką i Sosnowiecką. W związku z tym, po rundzie zasadniczej w każdej z grup (mecz i rewanż) liga zostanie podzielona na grupę mistrzowską, do której awansują cztery najlepsze drużyny z grupy sosnowieckiej i katowickiej, oraz grupę spadkową.

W grupie mistrzowskiej drużyny zagrają między sobą mecz i rewanż, zaczynając z zerowym dorobkiem punktowym. W grupie spadkowej drużyny katowickie zmierzą się tylko z drużynami sosnowieckimi, jednak punkty z sezonu zasadniczego zostaną zachowane.

Terminarz dostępny na: https://gornik09.pl/i-zespol-rozgrywki/

Może zainteresuje Cię również…

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce ligowej!

KLASYFIKACJA STRZELCÓW po 5. kolejce ligowej Za sprawą dwóch ostatnich meczów na lidera strzelców KOCINY wyłonił się Maks Hladchenko z dorobkiem 4 bramek. W ligowej klasyfikacji nasz zawodnik plasuje się natomiast w grupie wiceliderów, w pogoni za duetem z 5 bramkami...

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

Podsumowanie statystyk po 5. kolejkach

TEAM 5 MECZY4 ZWYCIĘSTWA z rzędu4 CZYSTE KONTA9 BRAMEK W przyszłą sobotę na Kocinie mecz z Sparta Katowice Jedziemy dalej! BĄDŹCIE Z NAMI!

Zwycięska bitwa na Grunwaldzie (0:3)!

Zwycięska bitwa na Grunwaldzie (0:3)!

Z meczu 5. kolejki ligi okręgowej przywozimy komplet punktów! Mimo, że pierwsza połowa bramek nie przyniosła, to jednak widoczna była ewidentna przewaga naszego zespołu. Należy wspomnieć o licznych sytuacjach bramkowych naszego zespołu i bramce Maksa Hladchenko, która...