Terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej!

12 lipca 2020

Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Katowice opublikował terminarz na sezon 2020/2021 Klasy Okręgowej. Górnik 09 Mysłowice po roku przerwy wraca do okręgówki i w pierwszym meczu zmierzy się u siebie z LKS Orzeł Mokre.

W tym sezonie rozgrywki będą zmodyfikowane z powodu pandemii, która przedwcześnie zakończyła sezon 2019/2020. Z powodu braku spadków, lecz z zachowanymi awansami, w obecnym sezonie klasa okręgowa została podzielona na dwie grupy – Katowicką i Sosnowiecką. W związku z tym, po rundzie zasadniczej w każdej z grup (mecz i rewanż) liga zostanie podzielona na grupę mistrzowską, do której awansują cztery najlepsze drużyny z grupy sosnowieckiej i katowickiej, oraz grupę spadkową.

W grupie mistrzowskiej drużyny zagrają między sobą mecz i rewanż, zaczynając z zerowym dorobkiem punktowym. W grupie spadkowej drużyny katowickie zmierzą się tylko z drużynami sosnowieckimi, jednak punkty z sezonu zasadniczego zostaną zachowane.

Terminarz dostępny na: https://gornik09.pl/i-zespol-rozgrywki/

Może zainteresuje Cię również…

Aktualizacja dt. wakacji piłkarskich dla dzieci

Szanowni Państwo,W związku z dodatkowymi wymogami związanymi z pandemią koronawirusa oraz niewystarczającą liczbą chętnych, z przykrością informujemy że I i II turnus naszych półkolonii zostają odwołane. Następne turnusy są w toku przygotowań i na bieżąco będziemy...