Treningi językowe na Górniku 09!

9 kwietnia 2021

Nauka języków obcych z Górnikiem 09 Mysłowice!

Nauka języków często kojarzy się dzieciom z nudą i wkuwaniem formułek. A może da się inaczej? W Górniku 09 wprowadzamy treningi językowe z nauką angielskiego i hiszpańskiego!

W obecnych czasach znajomość języka obcego to podstawa. Nauczanie języka opieramy na metodzie Total Physical Response, czyli nauka języka poprzez ruch i aktywność fizyczną poprzez włączenie całego ciała w proces nauczania i przyswajania nowych słówek.

Każde zajęcia podzielone będą na część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej dzieci uczyć się będą podstawowych zagadnień związanych z tematem zajęć, a w części praktycznej będą doskonaliły piłkarskie umiejętności jednocześnie ucząc się języka obcego dzięki prowadzeniu przez trenera zajęć w języku angielskim i hiszpańskim.

Nauka języków obcych poprzez grę w piłkę? Takie rzeczy tylko w Górniku 09 Mysłowice. Pierwsze treningi językowe w Maju!

Może zainteresuje Cię również…

Zapraszamy na obóz piłkarski Górnika 09 w Węgierskiej Górce!

Zapraszamy na obóz piłkarski Górnika 09 w Węgierskiej Górce!

Zapraszamy na OBÓZ WAKACYJNY z Górnikiem 09 Mysłowice! Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji oraz codzienne treningi piłkarskie, które będą doskonałą okazją do rozwoju piłkarskiego! UWAGA - Nie musisz być zawodnikiem klubu! Do udziału w obozie zapraszamy wszystkich, którzy...

6 punktów w 3 dni – Wygrana z Unią Ząbkowice!

6 punktów w 3 dni – Wygrana z Unią Ząbkowice!

To był dla nas wyjątkowo intensywny weekend majowy bo w trzy dni rozegraliśmy dwa mecze ligowe. Plan został osiągnięty - mamy 6 punktów i co więcej 6 zdobytych bramek! 0:1 - Joao Passoni0:2 - Joao Passoni0:3 - Patryk Fahrenholt Skład Górnik 09: Wołoch, Krzemiński,...