Trwają nabory do Akademii Górnika 09 Mysłowice!

Nabór do akademii Górnika09

24 września 2020

Z początkiem września ruszyły treningi nowych grup naszej Akademii. Nabór trwa dalej – dołącz do Górnika 09 Mysłowice i i rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną!

KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ?

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z rocznika 2015 i każdych starszych. Do naszej akademii zapisać się mogą zarówno dzieci które mają wcześniejsze doświadczenie z piłką jak i te które dopiero chcą zacząć trenować.

Zajęcia opierają się na autorskiej filozofii treningu G25 koordynowanej przez Gerarda Juszczaka, byłego analityka reprezentacji Polski u Adama Nawałki, obecnie asystenta trenera Jagiellonii Białystok. Filozofia ta kładzie nacisk na rozwój indywidualny poprzez zajęcia piłkarskie, a także zajęcia z gry w futsal, podobnie jak ma to miejsce w Anglii, Niemczech, Francji czy we Włoszech.

Chcemy się wyróżniać na tle innych szkółek w regionie. W tym celu Klub oraz Akademia stawiają na ciągły rozwój sportowy, a także równie ważny aspekt, jakim jest infrastruktura. Nowe inwestycje na obiekcie mają zapewnić naszym zawodnikom najwyższy standard warunków ich rozwoju.

Akademia zapewnia profesjonalny poziom szkolenia piłkarskiego, ubezpieczenie zawodników, opiekę fizjoterapeuty, a także sprzęt treningowy sponsora technicznego Klubu, firmy HUMMEL.

Chcemy, aby Kocina znów była miejscem, gdzie młodzi sportowcy będą mogli doskonalić swoje umiejętności i przyczynić się do sukcesów Klubu w nadchodzących latach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  1. Zadzwoń, napisz do nas wiadomość lub wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ.
  2. Dostaniesz wiadomość z harmonogramem treningów poszczególnych grup
  3. Przyjdź na trening

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...