Trwają nabory do Akademii Górnika 09 Mysłowice!

Nabór do akademii Górnika09

24 września 2020

Z początkiem września ruszyły treningi nowych grup naszej Akademii. Nabór trwa dalej – dołącz do Górnika 09 Mysłowice i i rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną!

KTO MOŻE SIĘ ZAPISAĆ?

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z rocznika 2015 i każdych starszych. Do naszej akademii zapisać się mogą zarówno dzieci które mają wcześniejsze doświadczenie z piłką jak i te które dopiero chcą zacząć trenować.

Zajęcia opierają się na autorskiej filozofii treningu G25 koordynowanej przez Gerarda Juszczaka, byłego analityka reprezentacji Polski u Adama Nawałki, obecnie asystenta trenera Jagiellonii Białystok. Filozofia ta kładzie nacisk na rozwój indywidualny poprzez zajęcia piłkarskie, a także zajęcia z gry w futsal, podobnie jak ma to miejsce w Anglii, Niemczech, Francji czy we Włoszech.

Chcemy się wyróżniać na tle innych szkółek w regionie. W tym celu Klub oraz Akademia stawiają na ciągły rozwój sportowy, a także równie ważny aspekt, jakim jest infrastruktura. Nowe inwestycje na obiekcie mają zapewnić naszym zawodnikom najwyższy standard warunków ich rozwoju.

Akademia zapewnia profesjonalny poziom szkolenia piłkarskiego, ubezpieczenie zawodników, opiekę fizjoterapeuty, a także sprzęt treningowy sponsora technicznego Klubu, firmy HUMMEL.

Chcemy, aby Kocina znów była miejscem, gdzie młodzi sportowcy będą mogli doskonalić swoje umiejętności i przyczynić się do sukcesów Klubu w nadchodzących latach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  1. Zadzwoń, napisz do nas wiadomość lub wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ.
  2. Dostaniesz wiadomość z harmonogramem treningów poszczególnych grup
  3. Przyjdź na trening

Może zainteresuje Cię również…

Wygrany sparing grupy U8!

Wygrany sparing grupy U8!

W poniedziałek nasza grupa żaków (roczniki 2012 i 2013) rozegrała sparing z drużyną Lechii 06 Mysłowice, który zakończył się naszą wygraną. Efekty regularnych treningów grupy widać gołym okiem. Z meczu na meczu drużyna pokazuje coraz większe umiejętności, pomysł na...

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Łukasz Nowak trenerem Górnika 09 Mysłowice

Koniec pierwszej rundy przyniósł ważną zmianę w zespole Górnika 09 Mysłowice. Funkcję pierwszego trenera objął Łukasz Nowak, wychowanek klubu GKS Victoria Jaworzno w którym zaczynał również swoją karierę trenerską. Cieszę się z szansy jaką dostałem. Kocina to klub z...