Turniej jakiego w Mysłowicach jeszcze nie było!

13 czerwca 2021

Wakacje powitamy jak należy. W weekend 19 i 20 czerwca na Górniku 09 będziemy gościć aż 34 drużyny! Przyjadą do nas drużyny z roczników 2010/11, 2012/13 oraz 2014, między innymi GKS Katowice, Górnik Zabrze czy Zagłębie Sosnowiec.

Na uczestników czekają wspaniałe nagrody! Do wygrania sprzęt sportowy, koszulki Reprezentacji Polski, Puchary, Medale, a także… Wyjazd do Barcelony, Bilety na mecz FC Barcelony i staże trenerskie!

Plan wydarzeń:

  • SOBOTA – Turniej 2010/2011 – 9:00 do 17:00
  • SOBOTA – Mecz pierwszej drużyny – Górnik 09 vs. KP Sarnów o 17:30
  • NIEDZIELA – Turniej 2012/2013 – 9:00 do 16:00
  • NIEDZIELA – Turniej 2014 i młodsi – 9:00 do 16:00

Do dyspozycji uczestników i gości turnieju będą stoiska z jedzeniem oraz napojami, a dla każdej drużyny zapewniona będzie pyszna pizza naszego partnera DaGrasso!

Wraz z partnerami turnieju serdecznie zapraszamy do udziału!

PATNERZY:

  • BK Turismo, Elite Spanish Football
  • Lider Taxi
  • Oberiba
  • DaGrasso Mysłowice

PATRON MEDIALNY: Lokalnapilka.pl

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...