Udany powrót na Kocinę! Wygrana 6:2 z Górnikiem Piaski

30 maja 2021

Powrót po sporej przerwie na Kocinę zaliczamy do bardzo udanych! Wspaniale było znowu zagrać z widokiem naszych kibiców na trybunie. Wielkie dzięki BYK BURGER za pyszne burgery i fryty belgijskie!

Mecz od początku układał się po naszej myśli i po pierwszych 10 minutach meczu prowadziliśmy już 2:0 za sprawą dwóch trafień Wojtka Cieślika. Cały czas kontrolowaliśmy mecz, jednak przed końcem I połowy podarowaliśmy drużynie przeciwnej rzut karny, który ustawił wynik do przerwy na 3:1. Druga połowa niemal kopią pierwszej, bo również zanotowaliśmy 3 gole po stronie Kociny i jeden dla gości. Kończymy rewanżowy mecz z Górnikiem Piaski wynikiem 6:2 (Pierwszy mecz wygraliśmy 2:1).

W dzisiejszym meczu zgodnie z zapowiedzią, wrzuciliśmy wyższy bieg, dlatego wygrywamy w pełni zasłużenie. Prowadziliśmy grę w sposób w jaki zakładaliśmy przed meczem. Determinacja zawodników była na wysokim poziomie, a dobrym tego przykładem jest wychowanek klubu Wojciech Cieślik, który strzelił dwie bramki. Po takim meczu na pewno jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa, ale również mamy niedosyt związany z niewykorzystaniem wielu wypracowanych sytuacji bramkowych. Mamy teraz tydzień żeby nad tym elementem popracować i z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz, w którym chcemy podtrzymać serie zwycięstw – trener Aleksander Adamus

Widzimy się znowu już za tydzień na meczu z Unią Ząbkowice!

Górnik 09 Mysłowice vs. Unia Ząbkowice – zmiana terminu na PIĄTEK, 04.06.2021 o godzinie 18:00!

Skład Górnik 09:

Wierzbicki (Wołoch) – Bundzyło, Śliwa, Kazek (Passoni), Jochimczyk, Krzemiński, Cieślik, Castillo, Fernandez, Fahrenholt, Gondzik

Może zainteresuje Cię również…

Porażka w Jaworznie

W 4. meczu kontrolnym ulegamy drużynie Szczakowianki Jaworzno. Meczy kończy się wynikiem 5:0. Już w ten piątek nasi piłkarze wylatują na zgrupowanie do Hiszpanii. Relacja z obozu będzie dostępna na naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Podsumowanie styczniowych sparingów

Trzy sparingowe spotkania już za nami. Poprosiliśmy trenera pierwszego zespołu Sebastiana Stemplewskiego, o kilka słów na temat rozegranych sparingów. Jak ocenia trener zespół po ostatnich rozegranych sparingach? Tak, jesteśmy po trzech grach kontrolnych. Cały czas...

Przygotowania nabierają tempa

Za nami dwa spotkania kontrolne. Pierwsze zostało rozegrane na boiskach treningowych Stadionu Śląskiego. Naszym rywalem był zespół z Łazisk - Polonia Łaziska, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w IV lidze (grupa 1). Mecz został przerwany przez niekorzystne warunki...