Udany powrót na Kocinę! Wygrana 6:2 z Górnikiem Piaski

30 maja 2021

Powrót po sporej przerwie na Kocinę zaliczamy do bardzo udanych! Wspaniale było znowu zagrać z widokiem naszych kibiców na trybunie. Wielkie dzięki BYK BURGER za pyszne burgery i fryty belgijskie!

Mecz od początku układał się po naszej myśli i po pierwszych 10 minutach meczu prowadziliśmy już 2:0 za sprawą dwóch trafień Wojtka Cieślika. Cały czas kontrolowaliśmy mecz, jednak przed końcem I połowy podarowaliśmy drużynie przeciwnej rzut karny, który ustawił wynik do przerwy na 3:1. Druga połowa niemal kopią pierwszej, bo również zanotowaliśmy 3 gole po stronie Kociny i jeden dla gości. Kończymy rewanżowy mecz z Górnikiem Piaski wynikiem 6:2 (Pierwszy mecz wygraliśmy 2:1).

W dzisiejszym meczu zgodnie z zapowiedzią, wrzuciliśmy wyższy bieg, dlatego wygrywamy w pełni zasłużenie. Prowadziliśmy grę w sposób w jaki zakładaliśmy przed meczem. Determinacja zawodników była na wysokim poziomie, a dobrym tego przykładem jest wychowanek klubu Wojciech Cieślik, który strzelił dwie bramki. Po takim meczu na pewno jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa, ale również mamy niedosyt związany z niewykorzystaniem wielu wypracowanych sytuacji bramkowych. Mamy teraz tydzień żeby nad tym elementem popracować i z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz, w którym chcemy podtrzymać serie zwycięstw – trener Aleksander Adamus

Widzimy się znowu już za tydzień na meczu z Unią Ząbkowice!

Górnik 09 Mysłowice vs. Unia Ząbkowice – zmiana terminu na PIĄTEK, 04.06.2021 o godzinie 18:00!